Remote Keylogger
Home Sitemap › Persian
Keylogger ها از راه دور
قدرتمند، غیر قابل کشف و آسان به استفاده از کامپیوتر های Keylogger نرم افزار keylogger خفا برای نظارت بر کامپیوتر شما (از جمله فعالیت های اینترنتی بر روی کامپیوتر شما رخ داده است) که در حالی که حفظ مکان به شکل مخفی و پنهان حفاظت و مطلق در طول غیبت خود پنهان است. بهترین ابزار های Keylogger نامرئی و صفحه کلید هوشمند قدرتمند را دور می زند همه کامپیوتر عمده نرم افزارهای جاسوسی و پدر و مادر و مدیران اداری به عنوان بهترین ابزار نظارت بر کامپیوتر کمک می کند.

پیشرفته از راه دور یک keylogger.
پیشرفته نامرئی Keylogger ها از راه دور برنامه لاگر سکته مغزی کلیدی نظارت و حتی تایپ محتویات کلیپ بورد، زمان راه اندازی سیستم، صدای مکالمات چت، ارسال ایمیل، نوشتن شرح تصاویر و ویندوز و دیگر فعالیت های سیستم و اینترنتاست. بهترین ویندوز ضبط صفحه کلید (همچنین به عنوان ضبط ضربه زدن به کلید نامرئی شناخته می شود) ارزان، قابل اعتماد و آسان برای استفاده کاربر پسند رابط گرافیکی کاربر (GUI) و مفید برای بررسی فعالیت های کامپیوتر کارکنان، کودکان، همسران و ابزار های دیگر است.

از راه دور Keylogger ها پور مک
ساده و آسان برای استفاده های Keylogger از راه دور برای مک آهنگ های فعالیت های کاربر بر روی سیستم های کامپیوتری در نظارت کامل. بهترین نرم افزار مانیتورینگ برای مک قابلیت Keylogger ها با این نسخهها کار با تمام سیستم عامل Mac OS X ماشین آلات، ماشین آلات بزرگ اپل برای صرفه جویی در فرزندان خود را، شریک و کارکنان فناوری اطلاعات و جزئیات فعالیت های اینترنت مخفیانه.

سیم کارت بازیابی اطلاعات
نرم افزار بازیابی اطلاعات سیم کارت ارائه می دهد یک راه حل قابل اعتماد، انعطاف پذیر و نهایی از دست رفته بازیابی متن به طور تصادفی حذف شده و چهره های خوانده نشده و یا دایرکتوری سیم کارت پیام های لمسی تلفن همراه به عنوان خوانده شده. کارت ابزار بازیابی بازیابی تعداد CCI همان، IMSI تعداد و غیره نام و نام خانوادگی ارائه دهنده خدمات با کمک PC / SC و یا، ققنوس کارت خوان سیم کارت استاندارد USB است.

چشم انداز اکسپرس بازیابی رمز عبور رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
بازیابی رمز عبور نرم افزار MS Outlook و Outlook Express اجازه می دهد تا شما را به دیدن از دست داده، فراموش کرده اید، همه حساب های ایمیل و گروه خبری با اطلاعات سرور را نجات داد. پشتیبانی از بازیابی کلمات عبور ستاره، کلمات عبور چند زبانه، پیچیده، نام های طولانی، کلمات عبور، و غیره در ثانیه.

اینترنت اکسپلورر بازیابی رمز عبور رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
چیزی را اشکار کردن رمز عبور ابزار یک راه حل جامع برای بازیابی تمام انواع کلمات عبور ذخیره شده است کلمه عبور کلمه عبور اینترنت اکسپلورر و چیزی را اشکار کردن رمزهای عبور ذخیره شده تمام برنامه های کاربردی ویندوز. به راحتی بازیابی کلمه عبور برای حساب های ایمیل و FTP وب سایت های محافظت شده با رمز عبور، خرید آنلاین، فایل ها، پوشه ها، اسناد، نحوه اشتراک مجله، فرم های وب در ثانیه، و غیره را از دست داده و یا فراموش.